logo spinner

O nas

Garbarstwo Kuśnierstwo to firma rodzinna z tradycjami założona w 1965 roku w Nowym Targu. Specjalistyczna wiedza i praktyka z zakresu garbarstwa skór naturalnych i kuśnierstwa przekazywane były w przedsiębiorstwie z pokolenia na pokolenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy dziś zaoferować profesjonalne usługi garbarskie i kuśnierskie.

Nowoczesne technologie? Oczywiście!

Technika garbarstwa jest sztuką niezwykle precyzyjną i trudną. My jednak tajniki garbowania poznawaliśmy od wielu lat. Zainwestowaliśmy w nowoczesne maszyny, a w procesie produkcji skór wykorzystujemy najnowsze technologie- hiszpańskie, włoskie i krajowe. Opracowujemy także  własne techniki garbowania.  To wszystko pozwoliło na wypracowanie optymalnej i najlepszej metody garbowania skór w naszym zakładzie.

Wiedza i pokaźny park maszynowy pozwalają na wytwarzanie skór o różnorodnej kolorystyce oraz wzornictwie, pozbawionych nawet najmniejszych defektów. Powstałe w naszej garbarni skóry odznaczają się najwyższą jakością  niezbędną do wyrobu towarów luksusowych.

Wszechstronność? Największa zaleta!

Niewątpliwym atutem firmy Garbarstwo Kuśnierstwo jest szeroki profil działalności w branży garbarstwa i kuśnierstwa. W garbarni produkujemy skóry owcze i inne w wielu opcjach kolorystycznych oraz w różnych wzorach. Wytwarzamy zarówno skóry dekoracyjne, jak i zdrowotne przeznaczone do dalszych procesów produkcyjnych. W swej ofercie proponujemy również usługę kuśnierstwa. Uszyte przez naszych kuśnierzy  ekskluzywne kożuchy sprawią, ze nie straszne będą nawet największe mrozy. Współpracujemy także z branżą obuwniczą.

Wspólną cechą wszystkich oferowanych przez nas usług jest profesjonalne wykonanie oraz wysoka jakość towarów i wyrobów. Szeroko zakrojony kierunek działań firmy sprawia, że staliśmy się cenionym partnerem dla wielu branż wykorzystujących skóry naturalne. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania i pracę w nowych obszarach.

Jakość surowców? Najwyższa.

Materiały wykorzystywane w garbarni to skóry najwyższej klasy sprowadzane od najlepszych producentów.  Współpracujemy z dostawcami z Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Francji, USA, którzy odznaczają się silną pozycją na międzynarodowym rynku. Ufamy tylko producentom z wypracowaną renomą. Liczna baza partnerów umożliwia nam szeroki wybór materiałów. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i trwałość skór, które będą poddawane garbowaniu.

Copyright © 2010-2022 tannery.eu | Powered by QUICK.CMS | Created by bcweb.pl